Nr katalogowy: 304

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 304

First smoke, 2000

akryl, kolaż, płótno, 89,5 x 110 cm; sygn. p. d.: A. KASP.; napisy autorskie na odwrocie