Nr katalogowy: 321

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 321

Bez tytułu, 1993

olej, płótno, 190 x 130 cm sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 1993