Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

329
Bez tytułu, 1973 relief, płyta pilśniowa, metal malowany, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: H. Stażewski 1973
Cena wywoławcza. 62 000 zł

Jadwiga MAZIARSKA (1916 - 2003)

330
Bez tytułu, 1985 olej, płótno, 90,5 x 100 cm; sygn. i dat, na odwrocie
Cena wywoławcza. 82 000 zł

Zdzisław STANEK (ur. 1925)

331
Struktura i światło III, 1960 olej, płótno, 55 x 73 cm; sygn. i dat. p. d.: Z Stanek / - 59 -;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

332
Obraz DCLXXXVIII, 1995 olej, p ótno, 100 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Obraz DCLXXXVIII, 1995
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Arika MADEYSKA (1928-2004)

333
Pejzaż fabryczny, ok. 1960 olej, płótno, 46 x 55 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

334
Pejzaż zielony, 1990 olej, płótno, 38 x 45,5 cm; sygn. i dat. u dołu po środku:
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

335
Ceramika czerwona, 1964 olej, płótno, 81 x 65 cm; sygn. i dat l .d.: RY / ZA / 64; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Alicja WAHL (ur. 1932)

336
Akt, 1990 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn. p. d.: WAHL
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

337
Akt kobiety, 1985 akryl, płótno, 80 x 100 cm; sygn. p. d.: art. Fałat 2.XI.85
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

338
Obraz 1115 - Sztokholmski, 1987 olej, płyta pilśniowa, 30 x 39 cm; sygn. p. g.: DG 1115/87;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Andrzej KREUTZ MAJEWSKI (ur. 1936)

339
Salome gwasz, papier, 48,5 x 66 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Andrzej Majewski; na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marian MICHALIK (1947-1997)

340
Pejzaż pastel, papier, 43 x 63,5 cm; sygn. l. d.: M. Michalik
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Krzysztof WOJTAROWICZ (ur. 1957)

341
Sarkofag olej, płótno, 151 x 120 cm; sygn. p. g.: K. Wojtarowicz
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891- 1978)

342
Pejzaż ze zwierzętami, 1973 olej, karton, 15,5 x 24 cm; sygn. i dat. p.d.: t. Ociepka/ 1973
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Barbara UR (ur. 1933)

343
Reverie, 1973 akryl, płótno, 100 x 80 cm; sygn. l. d.: BARBARA UR 1973
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

344
Pantera obraz na płatkach złota, płyta, 80 x 120 cm; sygn. l. d.: M/A
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)

345
Fantom, 1990 akryl, płótno, 140 x 139 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

346
Autostopowicz, 2001/2002 olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. u dołu: Franciszek Maśluszczak / 2001/2;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

347
Spacer, 2004 akwarela papier, 48 x 25 cm; sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2004
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

348
Zuzanna i starcy, 2002-2007 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 22 000 zł