Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Nr katalogowy329
Bez tytułu, 1973
relief, płyta pilśniowa, metal malowany, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Stażewski 1973
Cena wywoławcza.
62 000 zł
Zdzisław STANEK (ur. 1925)
Nr katalogowy331
Struktura i światło III, 1960
olej, płótno, 55 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z Stanek / - 59 -;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Arika MADEYSKA (1928-2004)
Nr katalogowy333
Pejzaż fabryczny, ok. 1960
olej, płótno, 46 x 55 cm
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)
Nr katalogowy335
Ceramika czerwona, 1964
olej, płótno, 81 x 65 cm; sygn. i dat l .d.: RY / ZA / 64;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Antoni FAŁAT (ur. 1942)
Nr katalogowy337
Akt kobiety, 1985
akryl, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: art. Fałat 2.XI.85
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Andrzej KREUTZ MAJEWSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy339
Salome
gwasz, papier, 48,5 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Andrzej Majewski; na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Krzysztof WOJTAROWICZ (ur. 1957)
Nr katalogowy341
Sarkofag
olej, płótno, 151 x 120 cm;
sygn. p. g.: K. Wojtarowicz
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Barbara UR (ur. 1933)
Nr katalogowy343
Reverie, 1973
akryl, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. l. d.: BARBARA UR 1973
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)
Nr katalogowy345
Fantom, 1990
akryl, płótno, 140 x 139 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy347
Spacer, 2004
akwarela papier, 48 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2004
Cena wywoławcza.
2 800 zł