Nr katalogowy: 322

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 322

Bez tytułu, 2000

akwarela, papier, 69,5 x 49,5 cm; sygn. i dat. w rogu na odwrocie SGierowski 2000