Nr katalogowy: 301

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

Nr katalogowy: 301

Kompozycja, 1973

akwarela, papier, 73 x 54,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: B SZUBIŃSKA 1973