Nr katalogowy: 318

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 318

Przestrzeń, 1966

akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm; sygn. l. d.: J. Tchórzewski 66