Nr katalogowy: 312

Kamil SIPOWICZ, Kora JACKOWSKA

Nr katalogowy: 312

Czie drang, 1997

olej, płótno, 73 x 50 cm, 86 x 63 cm (z ramą); sygn. p. d.: K i K 97