Nr katalogowy: 308

Robert MOTELSKI (ur. 1977)

Nr katalogowy: 308

Trzciny 18 sierpnia 12:13, 2009

akryl, płótno, 73 x 130 cm; sygn. i dat. na odwrocie: ROBERT MOTELSKI 2009