Nr katalogowy: 104

Jan LENICA (1899 - 1977)

Nr katalogowy: 104

Kompozycja

litografia barwna, papier, 80 x 57 cm;sygn. p. d.: Lenica (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 194/500