Nr katalogowy: 110

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 110

Petite Vertu, z teki "Carnet Incomplet",

litografia dwubarwna, papier, 48,2 x 35,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 66