Edward HARTWIG (1909 - 2003)

101
Brama Krakowska w Lublinie fotografia czarno-biała, brom, papier, 36,8 x 27 cm; sygn. p. d.: EHartwig(ołówkiem)
Cena wywoławcza 2 200 zł

Edward HARTWIG (1909 - 2003)

102
Wiosna w Lublinie fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 38 cm; sygn. p. d.: EHartwig
Cena wywoławcza 2 200 zł

Edward HARTWIG (1909 - 2003)

103
Widok na Zamek w Lublinie fotografia czarno-biała, brom, papier, 39 x 28 cm; sygn. p. d.: EHardwig
Cena wywoławcza 2 200 zł

Ernst Ludwig RIEPENHAUSEN (1765 -1840)

104
Zestaw 8 rycin według Williama Hogartha miedzioryt, miedzioryt punktowy, papier, 45 x 34 cm (w passe - partout) sygn. l. d.: WHogarth
Cena wywoławcza 1 800 zł

Paul Émile DESTOUCHES (1794-1874)

105
Sceny rodzajowe z dziećmi - 5 prac litografia, podmalowana akwarelą, papier, 23 x 16,5 cm;
Cena wywoławcza 1 800 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

106
Teka prac o tematyce pejzażowej - 9 szt. akwaforta, papier, odcisk płyty, ok. 23 x 30 cm; opisane przez artystę, sygn. p. d.: Zakrz (ołówkiem).
Cena wywoławcza 3 200 zł

Adam BUNSCH (1896 - 1969)

107
Główka dziecka drzeworyt barwny, papier, 18 x 15,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 600 zł

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

108
Karesy długopis, sepia, papier, 34,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Maja Berezowska
Cena wywoławcza 2 200 zł

Antoni UNIECHOWSKI (1903 - 1976)

109
Na trasie kolejki wąskotorowej Warszawa - Konstancin piórko, tusz, papier, 28 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: A.U
Cena wywoławcza 1 000 zł

Julia GIŻYCKA - BEREZOWSKA (1880 - 1976)

110
Leopold Staff ołówek, papier, 18,5 x 14 cm (w oewietle oprawy) sygn. p. d.: GB (monogram wiązany);
Cena wywoławcza 1 000 zł

Zygmunt MENKES (1896 - 1986)

111
Motyw z Sanary sur Mer ołówek, papier, 13 x 20 cm (w świetle oprawy), sygn. p. d.: Sanary S Muer / Menkes
Cena wywoławcza 2 500 zł

Leopold GOTTLIEB (1879 - 1934)

112
Sen ołówek, brązowa kredka, papier, 31 x 24 cm (w świetle oprawy), sygn. l. d.: l. gottlieb
Cena wywoławcza 3 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

113
Pejzaż kredki, papier, 15,5 x 19 cm (w świetle oprawy) Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.
Cena wywoławcza 2 300 zł

114
Pejzaż kredki, papier, 15,6 x 19 cm (w świetle oprawy), sygn. l. d.: StKamocki (ołówkiem)
Cena wywoławcza 2 300 zł

Katarzyna LIBROWICZ (ur. 1912)

115
Portret dziecka ołówek, papier, 20 x 22,5 cm; sygn. p .d.: K. Librowicz
Cena wywoławcza 1 500 zł

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841 - 1905)

116
Scena historyczna we wnętrzu ołówek, papier, 22 x 30,5 cm; sygn u dołu: 28/9 1865. wer (monogram wiązany)
Cena wywoławcza 3 000 zł

MANÉ-KATZ - Emmanuel KATZ (1894 - 1962)

117
Popiersie mężczyzny węgiel, papier, 65 x 50 cm; sygn. p. g.: Mane Katz / 29
Cena wywoławcza 10 500 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

201
Przed chatą akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy, 15,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 3 800 zł

Nikifor KRYNICKI (1898 - 1965)

202
Motyw miejski z kościołem akwarela, gwasz, papier, 20,8 x 14,3 cm (w świetle oprawy); u dołu napis: NOWASPWIESROSYTASEŁO
Cena wywoławcza 2 800 zł

Egon WALLBURG (1911 - ?)

203
Puszta akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 46 x 66,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 2 700 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

204
Szkic śpiącej kobiety akwarela, papier żeberkowy, 26,3 x 22,7 (w świetle oprawy); sygn. p. d.: WW (monogram wiązany, ołówkiem)
Cena wywoławcza 5 700 zł

Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)

205
Chata akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 34 x 48,5 cm; sygn. l. d.: Rafał Malczewski
Cena wywoławcza 5 500 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882 - 1965)

206
Nad stawem akwarela, papier, 22,5 x 31 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 3 500 zł

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1967)

207
Jazda na wesele piórko, tusz, tempera, papier, 23 x 69 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 3 900 zł

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

208
Rafael gwasz, papier, 47,5 x 35 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA; u dołu napis: RAFAEL
Cena wywoławcza 8 000 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843 - 1902)

209
Para szkiców do plafonu akwarela, gwasz, papier, 32,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy); sygn. : HSiemiradzki
Cena wywoławcza 35 000 zł

Zygmunt LANDAU (1898 - 1962)

210
Scena we wnętrzu olej, płyta pilśniowa, 41,5 x 37 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Landau; na odwrocie napis: 1958
Cena wywoławcza 4 800 zł

Władysław JAHL (1886 - 1953)

211
Pejzaż olej, tektura, 23 x 31 cm (w świetle ramy); sygn. p. d.: Jahl
Cena wywoławcza 4 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)

212
W kabarecie gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 31 x 23 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 5 000 zł

213
Plac Hiszpański w Rzymie, 1958 olej, płótno, 47 x 62 cm; sygn. p. d.: W. Zakrzewski 1958
Cena wywoławcza 11 000 zł

214
Kościółek Czerniakowski, 1976 olej płótno, 56,5 x 72 cm; sygn. u dołu : W. Zakrzewski;
Cena wywoławcza 13 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)

215
Po pojedynku olej, deska, 27 x 21,5 cm; sygn. l. d.: LBakałowicz Paris
Cena wywoławcza 16 500 zł

216
Bachantka [Rzymianka] olej, płótno, 61 x 45 cm;
Cena wywoławcza 95 000 zł

Ludwig SCHEINS (1808 - 1879)

217
Pejzaż olej, płótno, 72 x 112,5 cm; sygn. l. d.: L. Scheins
Cena wywoławcza 9 500 zł

Józef KWIATKOWSKI (? - 1923)

218
Morze o zachodzie słońca olej, płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 65 cm; sygn. p. d.: Józef Kwiatkowski / 1909 r. Paris
Cena wywoławcza 5 000 zł

Aleksander MROCZKOWSKI (1850 - 1927)

219
Czarny Staw olej, płótno, 86 x 106 cm; sygn. p. d.: Alex. Mroczkowski 923.
Cena wywoławcza 23 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

220
Lwowskie Orlątko olej, tektura, 33 x 27 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1929;
Cena wywoławcza 23 000 zł

Feliks FRANIC (1871 - 1937)

221
Wesele krakowskie olej, tektura, 44,5 x 35,8 cm; sygn. p. d.: Felix Franic / 1923
Cena wywoławcza 4 700 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

222
Zaloty ułańskie olej, tektura, 40 x 30 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1933
Cena wywoławcza 5 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

223
Trębacz z koniem olej, tektura, 36,5 x 26,5 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1931;
Cena wywoławcza 22 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

224
Na saniach olej, płótno naklejone na tekturę, 48,5 x 96 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza 16 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

225
Sanie w lesie olej, tektura, 24 x 35 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza 5 700 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886 - 1927)

226
Przed bitwą - sztab dowodzenia olej, płótno, 105 x 195 cm; sygn. p. d.: Leonard Wintorowski/ Warszawa 1924
Cena wywoławcza 35 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

227
Potyczka u przeprawy w czasie odwrotu spod Moskwy; olej, płótno, 86,5 x 112 cm; napis. p. d.: Wojciech Kossak / 1910
Cena wywoławcza 35 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

228
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza 170 000 zł

Józef MITLER (1895 - po 1939)

229
Motyw paryski pastel, papier, 47 x 62,5 cm; sygn. p. d.: J.Mitler / PARIS
Cena wywoławcza 4 500 zł

Wilhelm BLANKE (1873-1953)

230
Wnętrze kościoła olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. p. d: W. Blanke
Cena wywoławcza 13 500 zł

231
Martwa natura olej, płótno, 65 x 80 cm; sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza 9 000 zł