Nr katalogowy: 106

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

Nr katalogowy: 106

Teka prac o tematyce pejzażowej - 9 szt.

akwaforta, papier, odcisk płyty, ok. 23 x 30 cm; opisane przez artystę, sygn. p. d.: Zakrz (ołówkiem).