Nr katalogowy: 204

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 204

Szkic śpiącej kobiety

akwarela, papier żeberkowy, 26,3 x 22,7 (w świetle oprawy); sygn. p. d.: WW (monogram wiązany, ołówkiem)