401
Budda, XX w. drewno polichromowane, wys. 70 cm
Cena wywoławcza. 4 400 zł

402
Głowa Buddy, XX w. drewno polichromowane, wys. 42 cm
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Artysta nieokreślony, małopolski,pocz. XVIIw.

403
Para putt w zbrojach drewno, polichromia, złocenie, srebrzenie, wys. 57 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Artysta nieokreślony, pocz. XVI w.

404
Madonna z Dzieciątkiem drewno polichromowane, wys. 28 cm;
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Aimé-Jules DALOU (1838-1902)

405
Pomnik Antoine Laureat Lavoisier redukcja; brąz patynowany, wys. 51 cm;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Eugen MARIOTON (1854 - 1933)

406
Zwycięzca brąz, wys. 60 cm; wym. podstawy: 18 x 18 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Georges MORIN (1874 - 1950)

407
Tancerka z obręczą brąz, wys. 60 cm; sygn. na podstawie: G. MORIN
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Artysta nieokreślony, włoski, XIX / XX w.

408
Porwanie Sabinek wg GIAMBOLOGNA (1529 - 1608) alabaster, wys. 67 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Artysta nieokreślony, XIX/XX w.

409
Porwanie Sabinek wg GIAMBOLOGNA (1529 - 1608) brąz, podstawa marmurowa; wys. całkowita 107 cm; podstawa: 33 x 39 cm;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

501
Wazonik secesyjny szkło warstwowe (w tonacji żółto-brązowej), trawione; Francja, firma Emila Gallé, przed 1914.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

502
Puszka na biskwity szkło zielone z hutniczą dekoracją nitką szklaną, opalizacja, blacha srebrzona; Czechy, W. Habel, Kosten/Teplitz?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

503
Kielich szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, listr różowy; Czechy, lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

504
Para kieliszków z serwisu dworskiego cara Mikołaja II (1894-abd. 1917); Rosja, Carska Petersburska Manufaktura Szkła, 1915
Cena wywoławcza. 30 000 zł

505
Wazon ceramiczny z gałązkami dębu glina garncarska, dekoracja modelowana i żłobiona ręcznie, szkliwo ołowiowe barwione zielonkawo (wewnątrz); nie sygnowany.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

506
Figurka stającego dęba rumaka Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka porcelany L. Hutschenreuther; Dział Sztuki, lata 1955-1968; model Karla Tuttera (1883 - 1969).
Cena wywoławcza. 1 500 zł

507
Zegar z czytającym puttem - alegoria sztuki i poezji; Miśnia, manufaktura porcelany, model z ok. 1880, realizacja XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

508
Lustro w ramie porcelanowej z dekoracją kwiatową i puttami; Niemcy, Potschapel /k. Drezna lub Plaue, XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

509
Para waz dekoracyjnych z miniaturami antykizującymi; Nieokreślona wytwórnia europejska (Niemcy?), XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

510
Półmisek do ryb, z barwną dekoracją kwiatami, ptakami i owadami; Rosja, fabryka porcelany i fajansu Gardnera w Wierbiłkach k/Moskwy , XIX/XX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

511
Pot-pourri z dekoracją kwiatową Prószków Śląski/ k Opola, manufaktura fajansu, Jan Gottlieb Leopold, po 1784 - XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

512
Serwis obiadowy Sanssouci, z dekoracją gałązkami róży; Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthal, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

513
Amfora z dekoracją reliefową Rosja, Mieżygorska Fabryka Fajansu, Kijów, 1847
Cena wywoławcza. 20 000 zł

601
Taca prostokątna plater; wys. 4cm, szer. 69 cm, głęb. 48,5 cm; Warszawa, firma Frageta, po 1896
Cena wywoławcza. 2 500 zł

602
Para świeczników plater na mosiądzu; wys. 23,5 cm, średn. stopy 11,5 cm; Warszawa, firma Norblin i Ska, 1 ćw. XX w
Cena wywoławcza. 1 800 zł

603
Cukiernica Art Deco plater na metalu (srebrzenie wtórne); wys. 11 cm, szer. 15,5 cm; Warszawa, Norblin i Ska, lata 30. XX w
Cena wywoławcza. 800 zł

604
Cukiernica srebro pr. 84; wys. 7 cm, szer. 14 cm; waga 470 g; Moskwa, 1908-1926
Cena wywoławcza. 3 500 zł

605
Komplet do przypraw w etui srebro pr. 925 (lew kroczący); waga kompletu 176 g; Birmingham, firma Jones and Crompton
Cena wywoławcza. 2 600 zł

606
Serwis do herbaty srebro pr. sterling (kroczący lew), drewno czernione; waga kompletu 907 g; Sheffield, firma Francis Howard Limited, 1933/34
Cena wywoławcza. 3 500 zł

607
Cukiernica skrzynkowa srebro pr. 13, częściowo złocone, głęb. 11,2 cm; waga 664 g; Wiedeń, monogram złotnika ES, 1834 r
Cena wywoławcza. 5 700 zł

608
Patera owalna srebro pr. 3 z głową Diany; wys. 15,5 cm, szer. 35 cm, głęb. 28,5 cm; waga 894 g;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

609
Serwis do kawy secesyjny składający się z dzbanka do kawy, mlecznika i cukiernicy srebro pr. 800; waga kompletu 1525 g.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

610
Para świeczników ołtarzowych neogotyckich srebro pr. 800; wys. 57 cm; ok. 2700 g;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

611
Buliera z podgrzewaczem srebro pr. 800; wys.35,5 cm, szer.23 cm; waga 1415 g; Niemcy, Heilbronn, Bruckmann und Söhne, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

612
Cukiernica skrzynkowa srebro pr. 750; waga 540 g; Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

613
Solniczka srebro repusowane; waga 54 g; Augsburg, prawdop.Hans Leucker[czynny 1641-1666]
Cena wywoławcza. 5 300 zł

614
Dzbanek do kawy rokokowy srebro pr. sterling; wys. 29,5 cm, szer. 23 cm, głęb. 12,5 cm; waga 1054 g; Londyn, 1756/57
Cena wywoławcza. 8 000 zł

615
Wazon dekoracyjny w typie empirowym srebro pr. 800; wys. 49 cm, szer. 25,5 cm; waga 2283 g; Brema, Koch und Bergfeld, po 1888 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

616
Cukiernica rokokowa srebro; wys. 10,5 cm, szer.15 cm, głęb.12 cm; waga 319 g; Wrocław, 1758-60
Cena wywoławcza. 16 000 zł

617
Para świeczników rokokowych srebro repusowane pr. 12, wys. 21,5 cm; waga 655 g; Śląsk, Głogów?, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

618
Dzbanek do kawy empirowy srebro pr. 1; waga 1125 g; Francja, złotnik Jean-Baptiste-Simon Lefranc, 1809-19
Cena wywoławcza. 18 500 zł

701
Kufel ze sceną myśliwską Cyna, wys. 26 cm, szer. z uchem 17 cm, średn. podstawy 13 cm; Niemcy, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

702
Komplet śniadaniowy cyna srebrzona; Wielka Brytania, Sheffield, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

703
Podstawka pod księgę mosiądz; wys. 17 cm, dł. 40 cm, szer. 30 cm; Europa? Bliski Wschód? XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

704
Madonna z Jezusem i Janem Chrzcicielem malowidło - inspirowane obrazem Leonarda da Vinci: "Madonna w grocie"
Cena wywoławcza. 4 000 zł

705
Para lichtarzy neorokokowych brąz, odlew cyzelowany; wys. 28 cm; Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

706
Ikona ze sceną Modlitwy Chrystusa w Ogrójcu, w dekoracyjnej ramie tempera, złocenie/deska, wys. 31,2 cm, szer. 26 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

707
Zegar kominkowy, empirowy Francja, Paryż, zegarmistrz VERDIERE (Rue Dauphine 13), ok. 1830.
Cena wywoławcza. 22 500 zł

708
Zegar kominkowy z postacią Amora brąz złocony, mosiądz; Francja, Paryż, mechanizm firmy Vincenti and Cie, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł