Nr katalogowy: 218

Józef KWIATKOWSKI (? - 1923)

Nr katalogowy: 218

Morze o zachodzie słońca

olej, płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 65 cm; sygn. p. d.: Józef Kwiatkowski / 1909 r. Paris