Nr katalogowy: 209

Henryk SIEMIRADZKI (1843 - 1902)

Nr katalogowy: 209

Para szkiców do plafonu

akwarela, gwasz, papier, 32,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy); sygn. : HSiemiradzki