Nr katalogowy: 223

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Nr katalogowy: 223

Trębacz z koniem

olej, tektura, 36,5 x 26,5 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1931;