709
Zegar kominkowy z figurą Miltiadesa brąz złocony; wys. 63 cm, szer. 43,5 cm, głęb. 18 cm; Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 26 500 zł

710
Zegar kominkowy z wizerunkiem rzymskiego filozofa; marmur szary, brąz złocony i patynowany; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Willem (Guiljelmus) Janszoon BLAEU

711
Mapa Holandii Południowej miedzioryt częściowo kolorowany, na papierze żeberkowanym; 39 x 51 cm (w świetle passe-partout); Amsterdam, ok. 1645-48.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

712
Mapa Szwabii miedzioryt kolorowany, na papierze żeberkowanym; 39 x 49,5 cm w świetle passe-partout; Amsterdam, ok. 1645-48.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

713
Album z widokami Lasu Turyńskiego, Gór Harzu, Szwajcarii Saksońskiej... zawierający 90 widoków malowanych gwaszem oraz 100 wklejonych pocztówek
Cena wywoławcza. 2 000 zł

714
Szpada niemiecka stal, mosiądz, drewno; Niemcy, firma "Carl Eickhorn" - Solingen, po 1865
Cena wywoławcza. 4 000 zł

715
Szabla polska, oficerska, wz. 21/22 stal, mosiądz, drewno, skóra; dł. głowni 80 cm; Warszawa, firma Gabriela Borowskiego, l. 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

716
Szabla pruska, oficerska w pochwie stal, mosiądz, drewno, skóra; dł. głowni 78 cm, Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

717
Zegar obrazowy alabaster, blacha malowana, mosiądz złocony, masa perłowa; Francja, lata 40-50. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

718
Para wazonów dekoracyjnych brąz, wys. 63 cm, średn. podstawy 30 cm; Chiny, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

719
Para kandelabrów siedmioświecowych, empirowych; brąz, odlew cyzelowany, patynowany i złocony; wys. 132 cm; Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 61 000 zł

720
Zegar szafowo-podłogowy w stylu Art Deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; 183,5 x 75,5 x 43 cm; Europa, ok. 1930
Cena wywoławcza. 5 300 zł

721
Słupek-gerydon alabaster, wys. 110 cm, średn. podst. ca 37 cm, blat 32 x 27 cm; Włochy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

722
Słupek-gerydon marmur szaro-beżowy; wys. 120 cm, podstawa 34 x 34 cm, blat 30 x 30 cm; Włochy? XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

723
Skrzynia neorenesansowa Konstrukcja - dębina; 60,8 x 168 x 53 cm; Europa Środkowa, front - ok. 1650; boki wieko i plecy - 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

724
Zegar szafowo podłogowy w stylu klasycyzującym; Konstrukcja - dębina; fornir - mahoń; 207,2 x 48,5 cm; Anglia, ok. 1800
Cena wywoławcza. 26 500 zł

801
Bufet w stylu Art Deco Konstrukcja - sosna; fornir - palisander, mahoń; 113,5 x 190 x 60,5 cm Czechosłowacja, ok. 1925-1930
Cena wywoławcza. 7 500 zł

802
Toaletka w stylu Art Deco Konstrukcja - buczyna; fornir - mahoń; 177 x 136,3 x 24,5 cm Polska, ok. 1925-1930.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

803
Para szafek nocnych w stylu Art Deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; 68,5 x 54,8 x 30,5 cm Polska, ok. 1925 - 1930
Cena wywoławcza. 3 800 zł

804
Zestaw mebli gabinetowych w stylu Art Deco; konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech, mahoń, palisander; Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza. 35 000 zł

805
Sekretera w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 173,6 x 117 x 74 cm; Polska (?), ok. 1800.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

806
Szafa kredensowa klasycystyczna drewno orzechowe?, intarsja, szyldy mosiężne, zamki żelazo kute; 285 x 165 x 52 cm; Europa Zachodnia, Anglia?, 1778.
Cena wywoławcza. 26 000 zł

807
Szyfoniera w stylu rokokowym Konstrukcja - dębina, sosna; fornir - dębina; 158 x 101 x 58 cm; Anglia, ok. 1750 - 70.
Cena wywoławcza. 33 000 zł

808
Szafa kredensowa w stylu rokokowym Konstrukcja - dębina; fornir - orzech wzorzysty, jesion; 240 x 186 x 67 cm; Holandia (?), ok. 1750.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

809
Komoda w stylu klasycyzującym Konstrukcja - sosna; fornir - jesion; 83,7 x 114,5 x 59 cm; Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

810
Toaletka w stylu Ludwik Filip Konstrukcja - sosna, dębina, brzoza; fornir - mahoń; 171,7 x 105,5 x 51,5 cm; Europa Środkowa, Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

811
Bufet w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, dębina; fornir - mahoń; 96 x 177,5 x 70 cm. Europa środkowa, Niemcy, ok. 1860 - 1880
Cena wywoławcza. 13 000 zł

812
Szyfoniera w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna, dębina, buczyna; fornir - mahoń; 158 x 100 x 50 cm; Europa Środkowa, Niemcy, 1860 - 1880
Cena wywoławcza. 11 500 zł

813
Stół w stylu neorenesansowym Konstrukcja - dębina; 70,8 x śr. 102,5 cm; Europa Środkowa, Niemcy, ok. 1880
Cena wywoławcza. 3 800 zł

814
Szafa kredensowa w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna, orzech; 190,5 x 146 x 58 cm; Europa Środkowa, Niemcy, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

815
Komplet siedzisk w stylu neoklasycystycznym; konstrukcja - mahoń; Europa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

816
Komoda empirowa Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza; 78,7 x 94 x 53 cm; Europa Środkowa, Polska, ok. 1810.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

817
Komplet mebli w stylu biedermeierowskim Konstrukcja - sosna; fornir - jesion; Europa Środkowa, Polska, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

818
Konsola w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna; fornir - czereśnia; 78,6 x 102,5 x 79,8 cm; Europa Środkowa, Polska, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł