Nr katalogowy: 214

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

Nr katalogowy: 214

Kościółek Czerniakowski, 1976

olej płótno, 56,5 x 72 cm; sygn. u dołu : W. Zakrzewski;