Nr katalogowy: 213

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

Nr katalogowy: 213

Plac Hiszpański w Rzymie, 1958

olej, płótno, 47 x 62 cm; sygn. p. d.: W. Zakrzewski 1958