Ponad 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!
29 listopada 2022, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
24.11 (czwartek): 11:00 - 19:00
25.11 (piątek): 11:00 - 19:00
28.11 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
29.11 (wtorek): 11:00 - 17:00
Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
Malarz nieokreślony (XIX w. / XX w.)
Nr katalogowy153
Nokturn - w typie malarstwa Juliusa von Klevera
olej, płótno; 41 x 27 cm;
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy155
Fiordy, XX w.
olej, płyta pilśniowa; 79,5 x 117,5 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.
sygn. l. d. nieczytelna.
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Nr katalogowy302
Bez tytułu
druk artystyczny, papier; 65,5 x 50 cm;
sygn. i opisany u dołu: 257 / 375 " Tytuł..." W. SIUDMAK (ołówkiem).
Paweł PIERŚCIŃSKI (1938-2017)
Nr katalogowy304
Sinusoida - z cyklu: „Portret Ziemi Kieleckiej”, 1956
fotografia, brom, papier fotograficzny; 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. stemplem artysty, dat. i opisany na odwrocie.
Krzysztof GIERAŁTOWSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy306
Jerzy Jarocki - Reżyser teatralny
fotografia barwna, papier; 60 x 50 cm;
308
Widoki z Włoch - zestaw dekoracyjny 4 fotografii
offset, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
- Distribuzione del pane a Natale, 1945.;
Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Nr katalogowy310
Warszawa - Łazienki
drzeworyt, papier; 27 x 20 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SRassalski (ołówkiem);
Serge MENDJISKY (1929-2017)
Nr katalogowy312
Zestaw 6 litografii z teki „Port Grimaud”, 1969
litografia barwna, papier; 32,3 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: S Mendisky; nr odbitki l. d.: 893/1200.
Serge MENDJISKY (1929-2017)
Nr katalogowy314
litografia, papier; 32,3 x 41,5 cm;
Janusz KARWACKI (ur. 1940)
Nr katalogowy316
Zwrotnik Motyla, 1975
akwatinta, papier; 23,5 x 24,5 cm ( odcisk płyty) 26 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisany, dat. i sygn. pod ryciną.
Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (1926-2019)
Nr katalogowy318
Drobne nieporozumienia, 1971
akwaforta, papier; 78,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: Danuta Kluza 1971(ołówkiem);
Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Nr katalogowy320
Krzesło zapomnienia, 1972
akwaforta barwna, papier; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Janusz Przybylski 72;
Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Nr katalogowy322
Dziewczyna i psy
akwatinta, sucha igła, papier; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Janusz Przybylski;
Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Nr katalogowy324
Krzesło, 1972
sygn. i dat. p. d.: Janusz Przybylski 1972;
Jacek GAJ (1938-2021)
Nr katalogowy328
Spokojny sen, 1973
akwaforta, papier; 31 x 49 cm (odcisk płyty); 55 x 69,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Jacek Gaj 1973; opisany l. d.: „Spokojny sen” (ołówkiem)
Leon ŚLEWIŃSKI
Nr katalogowy330
Martwa natura, 1966
monotypia, papier; 54,5 x 45 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: LeŚli / 66 Wien (w kompozycji);
Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)
Nr katalogowy332
Teka: „Ghetto of Warsaw”
16 woodcuts by Stefan Mrozewski
plansze offsetowe prezentujące prace artysty zgromadzone w Judach L. Magnes Memorial Museum w Oakland (Cal.), 1976
Henryk BARCZYŃSKI (1896-1941)
Nr katalogowy334
Radość życia
pastel, papier; 31 x 16,5 cm;
sygn. l. d.: H. Barcz...
sygn. l. d.: H. Barcz...
Jerzy FACZYŃSKI (1917-1994)
Nr katalogowy336
Głowa młodej kobiety, 1968
ołówek, papier; 55 x 38 cm;
sygn. i dat. l. g.: Faczyński / 15.3.68. (ołówkiem);
Jerzy FACZYŃSKI (1917-1994)
Nr katalogowy338
Postać nagiej kobiety, 1968
ołówek, papier; 56 x 38,5 cm;
sygn. p. g.: Faczyński / 12. 5. 68 (ołówkiem)