Nr katalogowy: 313

Serge MENDJISKY (1929-2017)

Nr katalogowy: 313

Zestaw 6 litografii z teki „Port Grimaud”, 1969

litografia, papier; 32,3 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: S Mendisky; nr odbitki l. d.: 893/1200.