Nr katalogowy: 315

Georges SPIRO (1909-1994)

Nr katalogowy: 315

Latający Holender

litografia barwna, papier; 47,3 x 39 cm (wymiar odbitki), 50,5 x 40,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Spiro (ołówkiem);