Nr katalogowy: 323

Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

Nr katalogowy: 323

Obsesja, 1972

akwaforta barwna, papier; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Janusz Przybylski 1972;