Nr katalogowy: 328

Jacek GAJ (1938-2021)

Nr katalogowy: 328

Spokojny sen, 1973

akwaforta, papier; 31 x 49 cm (odcisk płyty); 55 x 69,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Jacek Gaj 1973; opisany l. d.: „Spokojny sen” (ołówkiem)