Nr katalogowy: 302

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 302

Bez tytułu

druk artystyczny, papier; 65,5 x 50 cm;
sygn. i opisany u dołu: 257 / 375 " Tytuł..." W. SIUDMAK (ołówkiem).