Nr katalogowy: 152

J. V. D. BERG (1 poł. XX w.)

Nr katalogowy: 152

Martwa natura z jabłkami i gruszkami

olej, płótno; 34 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. V. D. Berg.