Nr katalogowy: 318

Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (1926-2019)

Nr katalogowy: 318

Drobne nieporozumienia, 1971

akwaforta, papier; 78,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: Danuta Kluza 1971(ołówkiem);