Ponad 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!
29 listopada 2022, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
24.11 (czwartek): 11:00 - 19:00
25.11 (piątek): 11:00 - 19:00
28.11 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
29.11 (wtorek): 11:00 - 17:00
Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
Anna CIESIELCZYK (ur. 1951)
Nr katalogowy342
Akt męski
ołówek, karton; 42 x 20 cm;
sygn. p. d.: ACiesielczyk.
sygn. p. d.: ACiesielczyk.
Maurycy BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy344
Łodzie
akwarela, papier; 20,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: M. Blond.
sygn. p. g.: M. Blond.
Daniel KRYSTA (ur. 1976)
Nr katalogowy346
WD 33, 2011
technika mieszana, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA / tyt: „WD 33” / techn. miesz. na płótnie / 50 x 70 cm / 2011.
K. SCHLETTER, XX W.
Nr katalogowy348
Pejzaż nadmorski
olej, płyta pilśniowa; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: K.Schletter.
sygn. l. d.: K.Schletter.
Autor nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy350
Kompozycja
kolaż, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d.: … (nieczytelnie).
Ludwik SANDECKI (1932-2013) ?
Nr katalogowy352
Domy w La Manczy
olej, płótno; 80,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. Sandecki;
sygn. p. d.: L. Sandecki;
Avar WILLIAM (Iran 1917-2012 Stockholm)
Nr katalogowy354
Oko w oko, lata 80. XX w.
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Avar.
sygn. p. d.: W. Avar.
Maciej TAMKUN (ur. 1955)
Nr katalogowy356
Wzburzone morze
olej, płótno; 79 x 104 cm;
sygn. p. d.: M. Tamkun
sygn. p. d.: M. Tamkun
LOVEN
Nr katalogowy362
Dziewczyna z bukietem kwiatów, 2020
olej, płótno; 91 x 60,5 cm;
sygn. i dat.. l. d.: Loven 20
sygn. i dat.. l. d.: Loven 20
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy364
Nabrzeże portowe - pastisz ze starego mistrza
olej, płótno; 60 x 99,5 cm.
Jan A. KOMOROWSKI-SAILOR
Nr katalogowy366
Na spacerze z końmi, 2013
olej, płótno; 50,5 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Komorowski-Sailok / v.2013 r.;
Malarz nieokreślony (XX w.)
Nr katalogowy368
Pejzaż
olej, tektura; 21,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.
sygn. l. d. nieczytelna.
AREMOORTERE (XX w.)
Nr katalogowy370
Wnętrze pokoju
olej, płótno; 91 x 81 cm;
sygn. p. d.: AREMOORTERE.
sygn. p. d.: AREMOORTERE.
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942) - projekt kompozycji
Nr katalogowy601
Talerz dekoracyjny - Erotyk
z cyklu "Na skrzydłach pieszczot" / "Sur les ailes des”;
porcelana biała szkliwiona, kalka, średn. 25 cm;
Nr katalogowy603
Talerz dekoracyjny - Erotyk
porcelana biała szkliwiona, kalka; średn. 25 cm;
607
Zestaw dobierany
fajans szkliwiony, farby naszkliwne;
wazonik: 14,5 x 9 x 9 cm; sygn. na spodzie zielenią podszkliwną: WŁOCŁAWEK / FAJANS / MADE IN POLAND;
609
Talerz z dekoracją orientalną
ceramika, farby naszkliwne; średn. 26 cm;
oznaczenia na spodzie: wycisk nieczytelny; kilka drobnych odprysków szkliwienia.
611
Dwa talerze
ceramika, farby podszkliwne; średnicy: 31, 32 cm;
na odwrocie jednego z talerzy napis markerem: Azim Kütahya / MADE IN TURKEY; si
613
Para paterek w kształcie muszelek z koroną książęcą
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 5 x 23,5 x 14,5 cm;
4 ćw. XIX w.
4 ćw. XIX w.
615
Wazon + dzban z przedstawieniem młyna
wazon: fajans, druk podszkliwny; 23,5 x 13 x 13 cm; sygn. na spodzie: Delft;
dzban: fajans, kobalt podszkliwny: 29 x 17 x 13 cm; na spodzie: 150. / DELFT BLUE.
FLEURS DE SAXE
Nr katalogowy617
Wazon tykwowy
ceramika, kalka, złocenie; 45 x 19 x 19 cm;
sygn. na spodzie: Fleurs de SAXE / Keralux / BOCH FRERES / BELGIUM;