Fotograf nieokreślony polski, XIX w.

101
Widok na Klasztor na Jasnej Górze, 1877 fotografia czarno biała, albumin, papier, szkło, mosiądz, 10,5 x 14 cm
Cena wywoławcza 1 300 zł

Stefan ARCZYŃSKI (ur. 1916)

102
Wiejska zagroda fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 7,6 cm; sygn. na passe-partout p. d.: Arczyński 1941
Cena wywoławcza 600 zł

Jan BUŁHAK (1876 - 1950)

103
Św. Katarzyna Aleksandryjska rzeźba z kościoła śś Piotra i Pawła na Antokolu w Wilnie; fotografia czarno-biała
Cena wywoławcza 700 zł

Ando HIROSHIGE (1797-1858)

104
Widok góry z łodziami drzeworyt barwny papier, 35 x 23 cm sygn. z prawej strony: Hiroshige
Cena wywoławcza 1 900 zł

Ando HIROSHIGE (1797-1858)

105
Widok na góry Izu drzeworyt barwny, papier, 34 x 21,5 cm; sygn. z lewej strony: Hiroshige ga
Cena wywoławcza 2 500 zł

Paul KLEE (1879-1940)

106
Zgaszone światło (Ausloeschendes Licht) litografia, papier, 27 x 21,5 (w świetle oprawy) sygn. p. d. na płycie: Klee.
Cena wywoławcza 1 900 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

107
Ratusz w Poznaniu, 1933 litografia barwna, papier, 36,5 x 25 cm; sygn. p. d.: L. Wyczół 1933
Cena wywoławcza 5 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

108
Powrót z polowania z łosiem, 1919 autolitografia barwna, papier, 29,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Jul Fałat
Cena wywoławcza 5 500 zł

Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

109
Widok na kościół św. Anny od strony Mari litografia, papier, 73 x 55 cm; sygn. l. d.: 1916/ XIX/ FJabłczyński (ołówkiem).
Cena wywoławcza 1 200 zł

Artysta nieokreślony flamandzki, XVII w.

110
Wniebowstąpienie Pańskie miedzioryt, papier, 33,7 x 23,7 cm (odcisk płyty) na odwrocie wtórny napis przypisujący wydanie ryciny
Cena wywoławcza 1 600 zł

111
Zesłanie Ducha Świętego miedzioryt, papier, 33,5 x 24 cm (odcisk płyty); na odwrocie wtórny napis przypisujący wydanie ryciny
Cena wywoławcza 1 600 zł

L. MARET, XVII w.

112
Kościół karmelitów bosych w Paryżu L'eglise des Carmes Deschausses miedzioryt, akwaforta, papier, 18,2 x 29 cm
Cena wywoławcza 2 500 zł

Pontius PAULUS (160 -1658)

113
Wstrętna starcza miłość, 1624 wg Peter Paul RUBENS (1577-1640) miedzioryt, papier, 35,5 x 27,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza 13 000 zł

Hendrick GOLTZIUS (1558-1617)

114
Święta Rodzina - Infanti Domino, ok.1595 wg Bartholomeus SPRANGER (1546-1611) grawiura, papier, 28,5 x 21 cm;
Cena wywoławcza 11 000 zł

Carlo CESIO (1626-1686)

115
Orszak Bachusa i Ariadny wg Annibale CARRACCI (1560-1609) miedzioryt, papier, 37,5 x 73,7 cm
Cena wywoławcza 6 600 zł

Gerard AUDRAN (1640-1703)

116
Przejście przez Morze Czerwone wg Raymond LA FAGE (1656-1684) miedzioryt, papier, 49,5 x 61 cm
Cena wywoławcza 11 000 zł

Karol FERSTER - CHARLIE (1902-1986)

117
Polowanie dyplomatyczne piórko, tusz, papier, 21,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: CHARLIE; napisy autorskie
Cena wywoławcza 900 zł

Leonard ZORN ANDERS (1860-1920)

118
Portret dziewczyny, 1894 akwaforta, papier jasnobrązowy, 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.
Cena wywoławcza 2 600 zł

Clément Auguste ANDRIEUX (1829-1880)

119
Robotnik przypalający papierosa, 1849 kredka litograficzna, gwasz, akwarela, papier jasnobrązowy, 21 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 1 200 zł

Józef MEHOFFER (1869-1946)

120
Putta - fragment dekoracji z puttami grającym na trąbce i czytającym ołówek, papier, 16,5 x 38,5 cm
Cena wywoławcza 6 600 zł

Piotr STACHIEWICZ? (1858 - 1930)

121
Szkice Szkice Chrystusa na krzyżu, stojącej postaci, gałązki róży; węgiel, kredka brązowa, papier żeberkowy
Cena wywoławcza 2 600 zł

Jan STYKA (1858-1925)

122
Cena wywoławcza 19 000 zł

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)

123
Barbakan w Krakowie węgiel, kredka brązowa, papier, 24,5 x 32; sygn. p. d.: Tadeusz Waśkowski
Cena wywoławcza 900 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

124
Para prac mężczyzna klęczacy i popiersie kapłana ołówek, papier, 15 x 14 cm
Cena wywoławcza 1 600 zł

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

125
Portret kobiety, ok. 1911 piórko, tusz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 24,7 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 40 000 zł

Stanisław STUDENCKI (1900-1944)

201
Scena rodzajowa z dawnych czasów, 1926 akwarela, papier, 13,7 x 19,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: ST. STUDENCKI 1926.
Cena wywoławcza 1 500 zł

Emil KRCHA (1894-1972)

202
Kwiaty w wazonie akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tektura, 36,2 x 33 cm; sygn. p. d.: E. Krcha
Cena wywoławcza 1 000 zł

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

203
Martwa natura z kwiatami i Aniołem Stróż lata 70. XX w. akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier
Cena wywoławcza 5 000 zł

Alicja HALICKA (1894-1975)

204
Teatr na Wyspie w Łazienkach tusz, akwarela, papier, 30 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Halicka
Cena wywoławcza 8 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

205
Studium Araba pastel, papier, 71 x 50 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza 27 000 zł

Rajmund KANELBA (1897-1960)

206
Akt leżący ołówek, pastel oleisty, akwarela, papier, 53,5 x 69 cm; sygn. p. d.: Kanelba
Cena wywoławcza 10 000 zł

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

207
Krakus akwarela, papier, 48,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: HENRYK UZIEMBŁO
Cena wywoławcza 5 000 zł

Stanisław GÓRSKI (1887-1955)

208
Hanka pastel, papier, 50 x 35 cm; sygn. z prawej: St. Górski
Cena wywoławcza 6 600 zł

Stanisław GÓRSKI (1887-1955)

209
Ewa pastel, papier, 49 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. z prawej: St. Górski
Cena wywoławcza 10 000 zł

Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1887-1952)

210
Skaliste wybrzeże akwarela, gwasz, papier, 24,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 3 700 zł

211
Morze, 1930 gwasz, papier, 34,5 x 50 cm; sygn. p. d.: S. Jaxa / 1930
Cena wywoławcza 4 000 zł

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

212
Postój kawalerii, 1916 węgiel, gwasz, papier żeberkowy, jasno brązowy, 58 x 45,5 cm;
Cena wywoławcza 17 000 zł

Juliusz HOLZMULLER (1876-1932)

213
Wyjazd na targ, ok. 1910 akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 36,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 5 000 zł

Julian FAŁAT (1853 - 1929)

214
Wiosna w Beskidach, 1917 r. akwarela, gwasz, papier, 56,5 x 93 cm (w świetle ramy) sygn. i dat. l.d.: JFałat/Bystra 1917
Cena wywoławcza 49 000 zł

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

215
Portret dziewczyny, po 1913 pastel, papier, 31 x 26 cm; sygn. p. g.: Eug. Zak
Cena wywoławcza 160 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

216
Głowa konia, 1949 olej, tektura, 38,5 x 34,5 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1949
Cena wywoławcza 10 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

217
Na prerii, 1941 olej, tektura, 50 x 71 cm; sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena wywoławcza 13 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

218
Ułan na koniu, 1935 olej, tektura, 22 x 21 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1935
Cena wywoławcza 5 300 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

219
Polowanie par force, 1927 olej, tektura, 50,5 x 70,5 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1927
Cena wywoławcza 38 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

220
Odpoczynek olej, płótno, 51 x 45,5 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak
Cena wywoławcza 32 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

221
Ranny legionista, 1921 olej, płótno naklejone na tektuę, 53 x 42,5 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1921
Cena wywoławcza 22 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

222
Głowa konia olej, tektura, 44,5 x 35 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1920
Cena wywoławcza 6 700 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

223
Przed polowaniem olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. p. d.: M.G.Wywiórski
Cena wywoławcza 120 000 zł