Nr katalogowy: 202

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 202

Kwiaty w wazonie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, tektura, 36,2 x 33 cm; sygn. p. d.: E. Krcha