Nr katalogowy: 107

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 107

Ratusz w Poznaniu, 1933

litografia barwna, papier, 36,5 x 25 cm; sygn. p. d.: L. Wyczół 1933