Nr katalogowy: 214

Julian FAŁAT (1853 - 1929)

Nr katalogowy: 214

Wiosna w Beskidach, 1917 r.

akwarela, gwasz, papier, 56,5 x 93 cm (w świetle ramy) sygn. i dat. l.d.: JFałat/Bystra 1917