Nr katalogowy: 219

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 219

Polowanie par force, 1927

olej, tektura, 50,5 x 70,5 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1927