Nr katalogowy: 118

Leonard ZORN ANDERS (1860-1920)

Nr katalogowy: 118

Portret dziewczyny, 1894

akwaforta, papier jasnobrązowy, 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.