Przyjmujemy zlecenia aukcyjne:
Dział sztuki współczesnej:
m.szewczyk@rempex.pl
+48 605 325 918
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy462
Pejzaż z Lanckorony V, 1998
olej, płótno; 73 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
14 000 zł
Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy463
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003
olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Maria ANTO (1937-2007)
Nr katalogowy466
Krowa, 1991
olej, płótno; 50,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: MARIA ANTO;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
sygn. l. d.: MARIA ANTO;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Wiesław GARBOLIŃSKI (1927-2014)
Nr katalogowy468
Łódzkie bramy, 2001
płótno; olej, 91 x 72 cm
sygn. i dat. p. d.: W. GARBOLIŃSKI 2001;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
5 500 zł
Maa (Maria) SAMBORSKA (ur. 1965)
Nr katalogowy470
Wdech, wydech III, 2018
olej, akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: MAA SAMBORSKA 2018.;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)
Nr katalogowy472
Czas i przestrzeń, 2018
akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Nr katalogowy474
Sjesta, 1973
olej, płótno; 130 x 110 cm,
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ PRZYBYLSKI 1973 / SJESTA130 X 110 CM;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
7 000 zł
Bożenna BISKUPSKA (ur. 1952)
Nr katalogowy503
Wytyczanie obrazu I, 2008
beton, brąz, 40 x 26 x 6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. i dat. na odwrocie.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł
Koji KAMOJI (ur. 1935)
Nr katalogowy504
Kompozycja
technika własna (druk, collage), płótno; 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: Koji Kamoji.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
sygn. śr. d.: Koji Kamoji.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
2 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy505
Wiewiórka
brąz patynowany, granit; wys. całkowita: 41, 5 cm;
Dołączony certyfikat autentyczności.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy506
Paw
brąz patynowany; wys. 44 cm; szer. 30 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: CHROMY;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
sygn. z tyłu, u dołu: CHROMY;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
6 000 zł
Jan Sylwester DROST (ur. 1934) - projekt
Nr katalogowy510
Zestaw deserowy „Jeżowiec - morski”, lata 70. XX w.
szkło; patera większa średn. 23 cm, 6 talerzy deserowych, średn. 17 cm;
Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Eryka TRZEWIK-DROST (ur. 1934) - projekt
Nr katalogowy514
Zestaw deserowy „Cora”, lata 70. XX w.
szkło prasowane, bezbarwne; 1 duży talerz, średn. 31 cm;
6 talerzyków deserowych, średn. 17,5 cm;
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Wit PŁAŻEWSKI (ur. 1932) - projekt
Nr katalogowy518
Popielnica, 1957
fajans ręcznie malowany, szkliwiony; 6,5 x 22 x 10 cm;
sygn. na spodzie zielenią chromu: WŁOCŁAWEK
estymacja: 500 - 700 zł
estymacja: 500 - 700 zł
Malwina KONOPACKA (ur. 1982)
Nr katalogowy520
Bananowiec 31 - wazon OKO; z cyklu „Jungle”, 2018
ceramika malowana, wypalana; wys. 44 cm;
sygn. na spodzie: [oko] / 2018 / Malwina / Konopacka / No 31 / jungle / MK.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
1 000 zł
Spółdzielnia ORNO (czynna 1949-1989)
Nr katalogowy521
Ołówek automatyczny, koń. 1949
srebro pr. 3, elementy metalowe wewnątrz, waga całkowita: 20 g., dł. 12 cm,
cechowany: próba srebra oraz OR/NO [w prostokącie].
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
R. ROCHACKI (1904-1961), Spółdzielnia ORNO
Nr katalogowy523
Puderniczka, koniec lat 40. XX w.
srebro pr. 3 waga całkowita 107 g, średnica 7,5 cm,
wewnątrz cechy: próba srebra, ORNO [w prostokącie] oraz cecha projektanta: RR (antytetycznie).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Jolanta OWIDZKA (ur. 1927) - projekt, Spółdzielni Pracy Rękodzieła Ludowego "Pilsko" / Cepelia
Nr katalogowy525
Tkanina dekoracyjna „Wydmy”, 1975
wełna; 151 x 210 cm;
Polska, 1975.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Polska, 1975.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
3 000 zł
529
Stolik - ława w stylu nowoczesnym
buczyna; 61,3 x 96,7 x 54,7 cm;
Europa (Skandynawia?), lata 60. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 600 zł
530
Para foteli klubowych w stylu nowoczesnym
75 x 67 x 60 cm;
Polska (?), lata 60. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Polska (?), lata 60. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 000 zł