Nr katalogowy: 523

R. ROCHACKI (1904-1961), Spółdzielnia ORNO

Nr katalogowy: 523

Puderniczka, koniec lat 40. XX w.

srebro pr. 3 waga całkowita 107 g, średnica 7,5 cm,
wewnątrz cechy: próba srebra, ORNO [w prostokącie] oraz cecha projektanta: RR (antytetycznie).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł