Nr katalogowy: 474

Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

Nr katalogowy: 474

Sjesta, 1973

olej, płótno; 130 x 110 cm,
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ PRZYBYLSKI 1973 / SJESTA130 X 110 CM;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł