Nr katalogowy: 473

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 473

Polska gola taka jest kibiców wola, 2016

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2016 / MATLĘGA / WŁADYSŁAW opisany p. d.: POLSKA GOLA TAKA JEST KIBICÓW WOLA.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł