Nr katalogowy: 465

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 465

Martwa natura z żółtymi naczyniami, 1997

olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1997 K. Bereźnicki
estymacja: 24 000 - 30 000 zł