Nr katalogowy: 468

Wiesław GARBOLIŃSKI (1927-2014)

Nr katalogowy: 468

Łódzkie bramy, 2001

płótno; olej, 91 x 72 cm
sygn. i dat. p. d.: W. GARBOLIŃSKI 2001;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 5 500 zł