Nr katalogowy: 476

Stefan BORZĘCKI (1930-2015)

Nr katalogowy: 476

Kompozycja

olej, deska; 115 x 47 cm;
sygn. na odwrocie: S. BORZĘCKI.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł