Nr katalogowy: 466

Maria ANTO (1937-2007)

Nr katalogowy: 466

Krowa, 1991

olej, płótno; 50,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: MARIA ANTO;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł