Nr katalogowy: 471

Maa (Maria) SAMBORSKA (ur. 1965)

Nr katalogowy: 471

Wdech, wydech II, 2018

olej, akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: MAA SAMBORSKA 2018.;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł