Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

326
Bez tytułu olej, płyta, 55,5 x 46 cm; sygn. l.d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA

327
Grający elf, 1968 olej, płótno, 100 x 80,5 cm; sygn. z prawej: Dąbrow 68
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI ( 1924 - 1993)

328
Nr 3, 1976 technika własna, kolaż, papier, 51 x 35 cm; sygn. i dat. p. d.: B.K. 76 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

329
Nr 7, 1978 technika własna, papier, 29 x 21 cm; sygn. u dołu: B.KIERZKOWSKI /1978
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

330
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

331
Bez tytułu technika własna, papier, 28 x 84 cm; sygn. p. d.: R. Opałka (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

332
Połknięte Ewiatło, 1960 collage, płótno, 129 x 84 cm; sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej / 1960
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Stanisław KOPYSTYˇSKI (1893 - 1969)

333
Orłowo olej, płótno, 76,5 x 100 cm; sygn. l. d.: S. KOPYSTYˇSKI 1963
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Babara PRZYŁUSKA (ur. 1958)

334
Anturium, 2003 olej, płyta, 81 x 65 cm; sygn. p. d.: Barbara Przyłuska
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Marek PIECHOWSKI (ur. 1968)

335
Martwa natura olej, płótno, 95 x 110 cm; sygn. p. d.: M. PIECHOWSKI 96
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946-1999)

336
Kwitnąca jabłoń, 1985 tempera, akryl, płótno, 100 x 75 cm; sygn. p.d.: Zb Maciejewski 6 VI 1985
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912 - 2007)

337
Walka akryl, olej, papier, 61 x 40 cm; sygn. p. d.: E. Markowski
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Tadeusz WROŃSKI (ur. 1924)

338
Muzykanci gwasz, papier, 80,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: TWroński 1963
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk MUSIAŁOWICZ (ur. 1914)

339
Z cyklu "Sacrum", 2001 technika mieszana, blacha, 79,5 x 57,4 cm; Opin autorski na odwrocie.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

340
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

341
Preludium niebiesko-różowe, 2002 olej, płótno, 63 x 48 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe; Na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Magdalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)

342
Czerwone w czerwonym olej, płótno, 96 x 52 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

343
Dzień po, 2004 akryl, płótno, 145 x 200 cm; sygn. l.d.: H.Chyliński 04
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Kiejstud BEREŹNICKI (ur. 1935)

344
Karnawał olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. p. d.: K. Bereźnicki
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

345
Malarz olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. g.: 2000/ KB. Na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jerzy DUDA GRACZ (1941 - 2004)

346
Brzegi - Czerwiec 4 olej, płyta pilśniowa wym.. 40 x 30 cm; sygn. l.d.. DUDA GRACZ 828 / 1984.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

347
Szary strumień olej, płótno, 130 x 180 cm; sygn. p. d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)

348
Drzewa w Zawoi olej, płótno, 116,5 x 49 cm; sygn. l. d.: Jan Świderski; Na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

349
Gejsza-ceremonia herbaty, 2007 pastel, papier, 100 x 70 cm sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

350
Rue St. Denis o zmroku, 1998 olej, płótno, 79 x 69 cm; sygn. p. d.: Szancenbach; Na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

351
Liście w wazonie olej, płótno, 64 x 54,5 cm; sygn. na odwrocie: W. Taranczewski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Mieczysław CHMIELEWSKI (1930 - 1992)

352
Martwa natura dzban, 1971 olej, płótno, 57,5 x 67 cm; sygn. i dat. p. d.: M. Chmielewski 71
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

353
Kwiaty, 1988 pastel, papier zielony, 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: Zb Maciejewski 5 VI 88
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

354
Martwa natura z irysami olej, płótno, 95 x 85 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

355
Cyrkowe miasto, 2004 olej, płótno, 85 x 100 cm; sygn. p.d.: T. SĘTOWSKI
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

356
Akt we wnętrzu, 2008 tusz, akwarela, gwasz, monotypia, papier, 36 x 30,5 cm; sygn p. d.: H. Płociennik / 2008.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

357
Po kąpieli olej, tektura; 88,5 x 60 cm (w świetle ramy); Na odwrocie tytuł autorski.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

358
The catch, 2005 olej, płotno, 57 x 66 cm; sygn. l.d.: Olbinski; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

359
Podróż przez spiralne szczyty, 2008 olej, płotno, 35 x 55 cm; sygn.l.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Julian BOSS-GOSŁAWSKI (ur. 1926)

401
Krucyfiks spawane żelazo, wys. 80 cm; sygn. na podstawie: Julian Boss-Gosławski
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

402
Postać drewno, wys. 110 cm
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Piotr T. RZECZKOWSKI (ur. 1955)

403
Dejna - piłkarz brąz patynowany, granit, wys. 42 cm; sygn. na stopie RP oraz opis autorski na spodzie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

501
Fotel z uszami modernistyczny tapicerowany, z prostymi poręczami; Skandynawia, ok. 1960-70
Cena wywoławcza. 4 400 zł

502
Stoł pomocniczy modernistyczny Konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - palisander Skandynawia, ok. 1960 - 1970
Cena wywoławcza. 7 500 zł