Nr katalogowy: 355

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 355

Cyrkowe miasto, 2004

olej, płótno, 85 x 100 cm; sygn. p.d.: T. SĘTOWSKI