Nr katalogowy: 350

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

Nr katalogowy: 350

Rue St. Denis o zmroku, 1998

olej, płótno, 79 x 69 cm; sygn. p. d.: Szancenbach; Na odwrocie napis autorski