Nr katalogowy: 336

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946-1999)

Nr katalogowy: 336

Kwitnąca jabłoń, 1985

tempera, akryl, płótno, 100 x 75 cm; sygn. p.d.: Zb Maciejewski 6 VI 1985