Nr katalogowy: 356

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 356

Akt we wnętrzu, 2008

tusz, akwarela, gwasz, monotypia, papier, 36 x 30,5 cm; sygn p. d.: H. Płociennik / 2008.