Nr katalogowy: 341

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 341

Preludium niebiesko-różowe, 2002

olej, płótno, 63 x 48 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe; Na odwrocie napis autorski